|
LordKanibal
Muž · 33 · Žilina |
|
|
|
| Mám rád: Zvieratá, poriadok v domácnosti, moju prácu, dobrý film a viacero ďalších vecí. Nemá rád: Klamstvo, podvod, lenivosť, sebectvo, šikanu, neférovosť, pretvárku. Ahoj. Som mladý muž pracujúci ako elektrikár v Nemecku. Priznám sa, že na svoj vek v porovnaní s mojimi rovesníkmi nemám veľa skúseností so ženami. Do nedávna som bol veľmi nevyspelý a mal som zle určené priority v živote. V poslednom čase som dostal veľa faciek od života a namiesto fňukania som sa postavil na nohy a zobral si z každej ťažkej situácie to čo má život chcel naučiť. Otvoril som oči a postupne si začal uvedomovať, čo je v živote človeka to dôležité. Pre mňa sa prioritou 1 stala rodina. Do jednej som sa narodil a nevážil som si to čo mi život dal. Teraz je to pre mňa svätý grál a som hrdý na to že ich mám. No dosiahol som veku (psychickeho), v ktoróm začínam túžiť po vlastnej rodine. Uvedomujem si, že život osamelého vlka nie je nič pre mňa a potrebujem vyplniť prázdne miesto v mojom srdci. Potrebujem mať niekoho, o ktorého sa budem môcť starať a naopak. Niekoho ktorého šťastie bude mojím uspokojením a jej úsmev na tvári mi dá silu ísť ďalej. Nie som náročný v predstavách o mojej životnej partnerke. Vždy som túžil mať krásnu modelku a vonkajšia krása bola pre mňa najdôležitejšia pri výbere partneriek. To bola známka toho, ako som si neuvedomoval, čo je v živote dôležité. Samozrejme, že sa mi musí partnerka páčiť po fyzickej stránke, to je dôležité, ale už to nie je to najdôležitejšie. Predsa len ani ja nie som top model. Od mojej partnerky očakávam úprimnosť, zodpovednosť, cieľavedomosť, vernosť a lásku, ktorú jej budem vedieť opätovať, lebo mám veľa lásky, ktorú dokážem dať. |