Majo79
Nájde sa úprimná dáma na vážny vzťah?

slamka2
Chcem milovať a byť milovaná, a preto hľadám človeka, s ktorým by sme sa vzájomne dopĺňali, nemusíme si pritom hľadieť do očí, ale určite by sme mali hľadieť na ten istý cieľ:) človeka, ktorý má približne rovnaké životné hodnoty ako ja:) človeka, s ktorým budem zdieľať svoj život, svoje radosti i starosti:) Túžim po úprimnom vzťahu plnom lásky, dôvery, trpezlivosti, vzájomného pochopenia.

robinobb
Chcel by som konečne stretnúť žienku ktoré vie čo chce, ktorá nekladie zbytočné otázky, nehovorí do vetra a je schopná urobiť niečo konkrétne, ktorá si stojí za svojim slovom.

Rado78
Rád niekoho spoznám

opirus
Som rozvedeny, bezdetny, bývam v ok. Rožňava a touto cestou hladám priatelku. Nechodím po baroch ani po zábavách, nemám sa kde zoznámiť, nepijem, mám auto, prácu. chýba mi len láska. Rad cestujem, chodím na výlety. Som domáci typ a rad by som trávil volný čas so svojou láskou, nemám sa komu pritúliť, samota je zlá. Najde sa zena, ktora mi vrati svetlo do zivota? Nemam rad dlhe vypisovanie, osobny kontakt je lepsi a rychlo sa clovek rozhodne, ci preskoci iskricka. Nájdem ťa? dieťa je vítane.

Pavel0691
Som dlhšiu dobu sám a už nechcem byť. Hľadám serioznu spoľahlivú z minulosťou vysporiadanú dámu nefajčiarku. Nehľadám dobrodružstvo.

Milan637
Hľadám staršiu ženu na pekný, úprimny a doverny vzťah. Ja som samostatný zabezpečeni podnikateľ a viem si vážiť ženu, byť jej oporou aj v ťažkých chvíľach. Teším sa na tvoju spravu :)

Rogi111
Ahoj som VŠ 181/80/50 modrooký kozorožec, rodák z BB, žijúci v TT 40r., rozvedený 5r., dve dospelé deti, bez kontaktu. Dcéra 23 študuje, syn 21 pracuje. Mám rád literatúru, umenie, lyže, bike, bazén, slnko, more, hory a život ako taký. Pracujem v marketingu. To je základné info, ak chceš vedieť viac ozvi sa. Budem sa tešiť. A ty? Pekný deň.

dana666
Sympaťáčka 53/170 z Ba hľadá sympaťáka na prežitie spoločných chvíľ.To,čo hľadám aj ponúkam a viem presne,čo to je.Že by sme mali na seba konečne šťastie??Niekedy sa cesta ukáže,až keď začneš kráčať...

Evulik
Hľadám láskaveho, čestného muža, ktorý sa dokáže usmievať vie pochopiť ženu byť jej oporou.

Margareta24
Niekedy to život zariadi inak ako chceme, niekedy stačí chvíľa, aby sme si niekoho na celý život obľúbili, ale nestačí celý život na to, aby sme naňho zabudli. Práve tomu, kto by dokázal celý život niekoho milovať, to nie je dopriate. Rada spoznám spriaznenú dušu - muža, vyrovnanej, pokojnej povahy, inteligentného, dobrosrdečného, najradšej narodeného v znamení Raka, vo veku od 57 - 64 rokov, nad 182 cm vysokého, pre priateľstvo, v prípade obojstranných sympatií, aj pre harmonický vzťah. Záujmy, príroda, umenie, zvieratá, cestovanie, prechádzky. Keď si sám a nechceš byť, napíš o sebe pár riadkov, možno práve my sme tie spriaznené duše pre seba. Nepíšte prosím mladší muži, ďakujem za pochopenie.

Sonne77
Ahoj, hľadám inteligentného,rozumného chlapa na vážny vzťah.

Pietrops
Kto hľadá, snáď nájde 😉

Srobik1
Život bez lásky je ako prameň, ktorý vysychá v púšti, pretože nenašiel cestu k moru.“ Neznášam falošných ľudí ....... Milujem tanec......

Dodis11
Mám vsetko, a aj tak mi niečo chýba...

Majka
Hľadám niekoho na zoznamenie,pri sympatiach..viac😉

sladkomil
Rád by som si písal o erotike a iných sladkostiach života s veselou baculkou okolo 45 rokov

Ria46
Som životom ostrieľaná teraz už s nadhľadom. Pohyb a šport je súčasťou môjho života.

Nano
Chcem mat pri sebe správnu ženu.

Jopo678
Dá sa tu nájsť nová manželka?

Melanik1
Som bez záväzkov. Moje koníčky sú príroda, domácnosť. Mám rada komfort...ktorý si aj užívam. Hladám seriozného partnera na spoločné chvíle.

lubica
ahoj.chcela by som sa zoznámiť s fajn mužom veselej povahy ja som tiež veselej povahy.mám rada zvieratá ,lúštim krížovky, zavše bicyklujem.nie je dobre byť samej.

Zuzana987123
Nájde sa ešte normálny muž?

krso
Obyčajný človek

Patriq
Chcem spoznať spriaznenu osobu s ktorou sa budeme navzájom dopĺňať.Kontakt · Podmienky · Osobné údaje
Zoznamka Single.sk © 2019